Konsultant SEO/SEM oraz wsparcia informatycznego

Teonet.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki i zadania:

  • Optymalizacja serwisów pod kątem SEO;
  • Prowadzenie przedsięwzięć związanych z SEO/SEM;
  • Budowanie zaplecza pozycjonerskiego wspierającego serwisy firmy;
  • Prowadzenie oraz przygotowywanie mailingów
  • Pozyskiwanie ruchu oraz odpowiednia jego konwersja;
  • Analiza i audyt stron pod kątem SEO.
  • Wsparcie zdalne użytkowników komputerów z systemem windows.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Umiejętności pisania tekstów pod kontem przeglądarki i użytkowników
  • Znajomości zagadnień SEO/SEM wraz z trendami rozwoju branży i
  • Internetu, w szczególności pozycjonowania stron;
  • Praktycznego doświadczenia w optymalizacji serwisów pod kątem SEO;
  • Znajomości technik pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych;
  • Doświadczenia w budowie zaplecza pozycjonerskiego;
  • Praktycznej znajomości zarządzania kampaniami Google Ad Words;
  • Znajomości XHTML/CSS i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych;
  • Znajomości aplikacji Adwords, Analytics;
  • znajomości języka angielskiego

Mile widziana

  • Znajomość zagadnień związanych z informatyka, najlepiej technik informatyk
  • Znajomość systemów windows - bardzo dobra
  • Znajomość programów pakietu office - bardzo dobra
  • Znajomość konfiguracji i obsługi różnych aplikacji komputerowych
  • Instalacja o konfiguracja komputerów z system Windows

Prezentacja firmy

Firma handlowo usługowa branża IT, Serwis komuterowy, opieka informatycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce