Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów prowadzonych w obszarze danego modułu,

• Bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników z obsługą SAP,

• Projektowanie usprawnień systemu w zakresie danego modułu,

• Koordynacja testów dla nowych rozwiązań.

Wymagania

• Min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• Umiejętność konfiguracji i modelowania SAP PP, QM lub MES,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację zarówno w mowie jaki i piśmie,

• Mile widziana umiejętność programowania w języku ABAP,

• Samodzielność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + system premiowy,

• Atrakcyjny pakiet socjalny,

• Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku,

• Udział w realizacji międzynarodowych projektów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP