Konsultant SAP LE/WM/MM

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1080764

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Forma: B2b
Wynagrodzenie: 120-200 zł netto + VAT / godzina

Obowiązki:

- Rozwój, wsparcie oraz utrzymanie modułów LE, WM, MM
- Wdrażanie systemu SAP w sektorze finansowym
-Przygotowywanie dokumentacji
- Pomoc oraz wsparcie młodszych osób w zepsole

Idealnego Kandydata wyróżniać powinny:

-3-5 letnie doświadczenie w modułąch SAP LE, WM, MM
- Biegła znajomość j.angielskiego
- Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:

- Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
- Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
- Możliwość współpracy z najlepszymi na rynku

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland