Opis stanowiska pracy

Zakres i wymagania:
Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z działem biznesu oraz IT przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w obszarze digital, websites, eCommerce i social media

Lokalizacja: Warszawa
Umowa: B2B/UoP
Długość: min. 6 mcy

Zadania:
- współpraca przy projektach międzynarodowych projektach, analizy biznesowe;
- Konfiguracja systemu eCommerce;
- Monitorowanie i rozwiązywanie problemów IT;

Wymagania

Profil:
- Ok. 3 lat doświadczenia w rozwiązywaniu problemów i utrzymaniu platform handlu elektronicznego;
- Znajomość Hybris;
- Wiedza na temat rozwiązań internetowych, trendów cyfrowych, platform eCommerce;
- Doświadczenie pracy w międzynarodowych zespołach rozproszonych;
- ITIL, LeanIT / DevOps Knowledge-Centered Support;
- Płynna znajomość j. angielskiego;
- Niemiecki jako dodatkowy atut;

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting