konsultant SAP FICO

Zerochaos Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos poszukuje do Łodzi na kontrakt lub UoP kandydata na stanowisko SAP Consultant (FI/CO).

Opis:
Konsultant będzie odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla międzynarodowego zespołu SAP i optymalizację procesów w obrębie standardowych modułów SAP, jak również do współpracy z działami funkcjonalnymi (Accounting & Controlling), a także za utrzymanie i wzmocnienie istniejących funkcji i procesów.

Wymagania

Wymagania:
Co najmniej 3-letnie doświadczenie w doradztwie i wsparciu aplikacji SAP zwłaszcza moduły (FI, CO, znajomość modułu HR będzie na plus), bardzo dobre umiejętności analityczne i koncepcyjne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Klient oferuje:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Kontakt z najnowszymi technologiami
• Bardzo atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)
• Pakiet szkoleń oraz dofinansowanie certyfikatów
• Pomoc przy relokacji
• Umowę o pracę lub na B2B
• I więcej!

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP