Relyon Recruitment (pl)

Konsultant SAP BI

Miejsce pracy:

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa zgłoszeń od klientów;
  • Doradztwo biznesowe w obszarze SAP BW;
  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań, praca w zespołach projektowych;
  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań SAP BW z dbałością o BW-IP;
  • Praca z globalnym klientem.

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadcznia w bezpośredniej pracy z klientem;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w SAP w obszarach: BW 7.x;
  • Doświadcznie w pracy w SAP : ABAP, BCS, BO, BI-IP, BPS, BEX;
  • Znajomość metodologii projektowej;
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: angielskiego lub niemieckiego;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Praca w renomowanych firmach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę;
  • Szeroki wachlarz benefitów;
  • Programy rabatowe dla pracowników;
  • Bogaty pakiet szkoleń zawodowych i językowych;
  • Wyjazdy integracyjne.

Dlaczego Relyon?

Jako Twoi partnerzy w rekrutacji chcemy wykorzystać nasze specjalistyczne doświadczenie, znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i być na każdym etapie Twojego procesu zatrudniania.
Chcesz wiedzieć więcej?
A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o tej lub o innych ofertach!

Relyon Recruitment (pl) office@relyon.pl
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!