Konsultant Salonu Firmowego- Stargard Szczeciński

Renata Furman Obsługa Biurowa

73-110 Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Konsultant Salonu Firmowego.

Wymagania:

• wykształcenie średnie;
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży;
• obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
• umiejętności pracy w zespole;
• znajomość technik sprzedaży – mile widziane
• wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

Zadania:

• realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Vectra S.A.;
• posprzedażowa obsługa klienta;

Oferujemy:
• pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
• ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
• przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: lub dostarczenie do Lokalnego Biura Obsługi Klienta.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)"
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się obsługą biurową.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja