Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Konsultant Rynku Pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami działów HR oraz firmami rekrutacyjnymi
  • Indywidualne doradztwo oraz możliwość prowadzenia szkoleń z zakresu umiejętności i narzędzi przydatnych podczas poszukiwania pracy, a także kreowania profesjonalnego wizerunku na portalach społecznościowych dla specjalistów, managerów oraz osób ze szczebla executive
  • Monitorowanie rynku pracy w Polsce, śledzenie trendów rekrutacyjnych oraz kierunków rozwoju social media w obszarze HR
  • Administracja, tworzenie baz danych i materiałów dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Bieżąca pomoc konsultacyjna dla uczestników Programów Kontynuacji Kariery

Wymagania:

  • Znajomość rynku pracy - doświadczenie w pracy w firmie rekrutacyjnej, agencji doradztwa personalnego lub dziale personalnym min. 1 rok (również staże i praktyki)
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami, ekonomia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
  • Mile widziane zainteresowanie tematem nowoczesnych technologii i social media

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie oferującej outplacement indywidualny oraz grupowy oraz usługi consultingowe na rynku HR
  • Umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie złożone z podstawy i premii, kartę Multisport
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Wsparcie zespołu i możliwość wdrażania swoich pomysłów i rozwiązań w firmie

Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu - aplikuj!

Nie masz doświadczenia w consultingu HR? Zapewnimy Ci program wdrożeniowy i wsparcie zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą :)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: KRP/03/2018/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.