Konsultant/ Rekruter (Polska/ Czechy)

Link Consulting

40-082 KATOWICE, śląskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

W branży usług HR działamy od 1999 roku, specjalizując się w rekrutacjach do branż technicznych w Polsce i zagranicą. Jeżeli cenisz sobie samodzielność i pracę w małym i przyjaznym teamie, oraz jesteś efektywny, dołącz do naszego zespołu na stanowisku

Zadania:
•    prowadzenie projektów rekrutacyjnych głównie na stanowiska inżynierskie i specjalistyczne;
•    skuteczne docieranie do potencjalnych kandydatów z wykorzystaniem metod rekrutacyjnych, w tym direct searchu oraz telefonicznej i internetowej komunikacji;
•    analiza pozyskanych CV, preselekcja kandydatów pod kątem danego stanowiska;
•    przeprowadzanie indywidualnych rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami;
•    budowanie trwałych relacji z klientem, dla którego prowadzony jest projekt oraz rozwijanie z nim współpracy;
•    przetwarzanie, systematyzowanie i raportowanie informacji w procesach rekrutacyjnych;
•    terminowe i efektywne wywiązywanie się z powierzonych zadań.

Wymagania:
•    wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej;
•    mile widziane doświadczenie w rekrutacjach;
•    wysoki poziom kultury osobistej oraz etyki zawodowej;
•    umiejętność analitycznego myślenia i skutecznego działania;
•    samodzielność i koncentracja na powierzonych zadaniach;
•    znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
•    dobra znajomość języka angielskiego;
•    mile widziana znajomość języka czeskiego.

Oferujemy:
•    stabilną pracę w małym i przyjaznym zespole;
•    kontakt z międzynarodowym środowiskiem;
•    system premiowy związany z osiąganymi wynikami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.