Human Resources Poland Sp. z o.o.

Konsultant radiologiczny / Handlowiec

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk / Region Północ

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa nowych klientów z branży usług stomatologicznych, podpisywanie umów;
  • Utrzymywanie na wysokim poziomie relacji z dotychczasowymi klientami;
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy;
  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku handlowym;
  • Umiejętność obsługi programów typu CRM;
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymywania stałych kontaktów handlowych;
  • Umiejętność negocjacji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność;
  • Wysoka kultury osobista;
  • Preferowana własna działalność gospodarcza;
  • Mile widziana praktyka w sprzedaży urządzeń dla rynku medycznego;
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki – pensja podstawowa plus atrakcyjna prowizja;
  • Cykl profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Samochód  służbowy.