Konsultant pomocy technicznej systemu ERP

StreamSoft Kraków Sp. z o.o.

Kraków, 31-323, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Udzielanie profesjonalnych konsultacji telefonicznych i e-mailowych z zakresu obsługi systemu ERP
  • Obsługa systemu zgłoszeniowego – analiza i realizacja zgłoszeń
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych z obsługi systemu ERP
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach  i warsztatach
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty sportowe)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Kreatywność, samodzielność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i znajdowania rozwiązań
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programami ERP oraz znajomość przepisów podatkowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim oddziałem firmy Streamsoft, która od 28 lat tworzy r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP