Konsultant - połączenia przychodzące

Work Service S.A.

Lublin, lubelskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska
•Obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług w dziale Obsługi Klienta Biznesowego
•Pomoc Klientom w zakresie faktur i płatności
•Rozwiązywanie problemów podczas rozmowy z Klientem dotyczącej Sieci Komórkowej
•Rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym
•Aktywacja/dezaktywacja usług na kontach Klientów.

Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną (praca w systemie zmianowym, ok. 8h dziennie), a dodatkowo jesteś komunikatywny i posiadasz dobrą dykcję czekamy właśnie na Ciebie!

Studiujesz zaocznie? Świetnie! Będziesz mógł pogodzić studia ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych.

Gwarantujemy szkolenie wprowadzając do pracy ! Opiekę koordynatorów projektu ! Pracę w młodym i energicznym zespole !

Oferujemy
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Wynagrodzenie godzinowe na start 13 zł brutto (2184zł/168h), zawsze na czas
•Możliwość uzyskania premii i prowizji
•Możliwość skorzystania z benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne oferty ubezpieczeń)
•Możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta
•Pracę dla wiodącej Firmy Telekomunikacyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.