Opis stanowiska pracy

Praca Konsultanta Oświatowego polega na przeprowadzaniu lekcji pokazowych z zakresu technik efektywnego uczenia się(błyskawiczne czytanie,techniki pamięciowe) oraz u osób wcześniej zainteresowanych(uczniowie szkół średnich i gimnazjum).Praca głównie w godz.14-21 oraz w weekendy,ze względu na możliwość spotkania się z zainteresowanymi.Zapewniamy gruntowne szkolenia oraz wyjścia stażowe.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne
- atrakcyjny i motywacyjny system premiowy
- bezpłatne szkolenia i materiały prezentacyjne
- bazę zgłoszeniową zainteresowanych osób (ciągłość pracy)
- bieżące wsparcie osób z dużym doświadczeniem w branży

Wymagania

Wykształcenie min.średnie(preferowane wyższe)
Prawo jazdy i samochód osobowy
Wysoka kultura osobista
Kreatywność,systematyczność w dążeniu do celu
Dyspozycyjność popołudniami i w soboty(niedziela według uznania)
Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
Własna działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szkoleniami,kursami oraz innymi formami kształc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od efektów i zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi