Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy w wybranym województwie:
- podlaskie,
- warmińsko-mazurskie,
- wielkopolskie – powiaty: ostrowski, rawicki, krotoszyński.

Naszym Konsultantom gwarantujemy:

• stabilną współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość
• program WSPARCIE NA DOBRY POCZĄTEK, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i opiekę na starcie
• system wynagradzania zachęcający do odnoszenia sukcesów (bez limitu w wysokości premii)
• dużą dozę samodzielności
• wsparcie obsługi Klientów przez zespół stacjonarnych, telefonicznych konsultantów
• zespołowość i możliwość wymiany doświadczeń

Jako Konsultant będziesz mógł:

• budować trwałe relacje z Klientami - dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami oraz przedstawicielami instytucji samorządowych – będąc dla nich ekspertem i realnym partnerem, wspierającym rozwój dzieci i młodzieży
• zarządzać swoim rynkiem, poznawać go i rozwijać bez ograniczeń
• wspierać rozwój firmy realizując plany sprzedażowe i marketingowe
• doskonalić naszą ofertę dla Klienta dzieląc się wiedzą o jego potrzebach
• rozwijać przewagi konkurencyjne Grupy MAC

Będziesz do tego potrzebował:

• elastyczności, wytrwałości i zorientowania na potrzeby Klienta
• wysokiego poziomu umiejętności społecznych
• doświadczenia w kontakcie bezpośrednim z Klientem
• otwartości na nowoczesne technologie i produkty multimedialne
• zarejestrowanej działalności gospodarczej lub gotowości do jej rejestracji
• własnego samochodu oraz czynnego prawa jazdy kat. B
• dodatkowym atutem będzie znajomość branży wydawnictw edukacyjnych

Prezentacja firmy

Grupa MAC S.A. znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Polsce. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia