Konsultant Oświatowy - Przedstawiciel Handlowy

K.R.O.N.O.S.

53-116 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

K.R.O.N.O.S. S.J.O.

Szkoła Języków Obcych KRONOS
Obszar działania: Poznań, Kalisz, Konin, Leszno, Jarocin, Gostyń, Ostrów Wlkp, Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica

Poszukujemy chętnych do współpracy, zorientowanych na sukces finansowy Konsultantów Oświatowych, czyli Przedstawicieli Handlowych szkoły językowej.

Praca polega na reprezentowaniu naszej szkoły podczas indywidualnych spotkań z Dyrektorami szkół, rodzicami i uczniami, którzy są zainteresowani naszą ofertą edukacyjną oraz aktywnym pozyskiwaniu klientów na kursy językowe.

Nasza oferta współpracy biznesowej jest kierowana do osób dojrzałych, odpowiedzialnych, o nienagannej prezencji, kulturze osobistej i doświadczeniu w prowadzeniu rozmów handlowych.

Wymagania

Wymagania
• gotowość do pracy min. 5 dni w tygodniu (praca głównie popołudniami)
• gotowość do użytkowania własnego samochodu, prawo jazdy kat B
• wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
• komunikatywność i umiejętności interpersonalne
• bardzo wysoka etyka i kultura osobista
• umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
• motywacja do osiągania wysokich dochodów
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem
• posiadanie własnej działalności gospodarczej lub chęć jej założenia
Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

• samodyscyplina i gotowość do pracy min. 5 dni w tygodniu (praca głównie popołudniami)

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
• pakiet profesjonalnych szkoleń
• know-how i pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej

Prezentacja firmy

K.R.O.N.O.S. S.J.O.<br/><br/> Szkoła Języków Obcych KRONOS<br/> O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
najwyższa w branży prowizja od sprzedaży usług
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi