Konsultant obsługi klienta z językiem francuskim

Sopra Steria Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

MIEJSCE PRACY: KATOWICE

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży IT
  • Pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem języków obcych
  • Pełne przeszkolenie dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program MyBenefit/dofinansowanie do karty Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość otrzymania bonusu finansowego w ramach programu poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość skorzystania z relax roomów
  • Imprezy integracyjne 2 razy w roku
  • Parking dla rowerów

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów francuskojęzycznych w zakresie zagadnień informatycznych
  • Zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami zgodnie z dostarczonymi procedurami

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B1-C1
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Chęć rozwoju kompetencji informatycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Chcesz poznać nas lepiej?
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.soprasteria.pl
i profil na FB https://www.facebook.com/SoprasteriaPolska