Konsultant obsługi klienta z j. niemieckim (m/k)

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń klientów
  • Pomoc klientom firmy w rozwiązywaniu problemów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Tworzenie raportów i statystyk
  • Praca w godzinach 8 - 16 lub 9 - 17 lub w systemie 24/7

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego
  • Umiejętności pracy w środowisku Microsoft Office
  • Wkształcenie min. Średnie
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Podstawowej wiedzy z obszaru IT - obsługa systemu Windows
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub HR lub IT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w dużej organizacji
  • Możliwość kreowania ścieżki kariery zawodowej
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Przyazne środowisko pracy

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany współpracą, wyślij proszę swoje CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.