Konsultant - obsługa infolinii przychodzącej

Holicon Contact Center

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację dla największej sieci salonów prasowych w Polsce na stanowisko:

KONSULTANT INFOLINII PRZYCHODZĄCEJ

Nr ref: E/2014

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:

Obsługa infolinii przychodzącej dla klientów firmy (telefon, chat, e-mail)

Przyjmowanie zamówień od Klientów

Informowanie Klientów o dostępności produktów, cenach i promocjach, terminach dostaw

Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

Stałe wynagrodzenie za każdą godzinę pracy

Umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie lub umowa o dzieło)

Możliwość dopasowania grafiku

Szkolenia przygotowujące do pracy

Aktywne wsparcie przełożonych oraz współpracowników

Dołącz do nas!

Wymagania

Wymagania
wykształcenie minimum średnie
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
dyspozycyjność na poziomie min. 80 godz. miesięcznie
komunikatywność i nastawienie na klienta

Prezentacja firmy

Grupa Holicon jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług typu bus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta