Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i wdrażanie systemu MS Dynamics AX w obszarze swojej specjalizacji;
  • Uczestniczenie w spotkaniach analitycznych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatniego roku studiów o profilu Ekonomia/ Zarządzanie/ Finanse/ Produkcja/Logistyka;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomości procesów zachodzących w firmach (logistyka, produkcja, obieg informacji);
  • Dobrej znajomości wybranych modułów Dynamics AX (Finanse, Handel i Logistyka bądź Produkcja);
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji użytkowej;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT;
  • Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;
  • Dużą samodzielność i niezależność;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz profesjonalne narzędzia pracy;
  • Pakiet medyczny;
  • Pakiet sportowy;
  • Zajęcia z j. angielskiego;
  • i wiele innych, o których przekonasz się na spotkaniu…

Prezentacja firmy

XPLUS SA działa na rynku usług blisko 10 lat, świadcząc usługi pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy