Konsultant Medyczny

Netcom

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Nowo otwarty projekt poszukuje kandydatów do pracy w biurze oraz w terenie przy sprzedaży pakietów medycznych oraz obsłudze posprzedażowej klienta:

Nasza oferta skierowana jest do:

Studentów, którzy chcą zarobić na studia i szukają ambitnego zajęcia.

Pracowników, którzy chcą wypracować stabilną "emeryturę".

Pracowników, szukających nowego zajęcia lub dodatkowej pracy.

Managerów, którzy chcą zarabiać 5.000 zł. więcej.

Przedsiębiorców, którzy chcą zarabiać 10.000 zł. więcej.

Wymagania

Oczekujemy:
- motywacja do pracy
- kultura osobista
- wykształcenie min. średnie

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i/lub bezpośredniej
- mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
- nie wymagamy znajomości produktu

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi