Opis stanowiska pracy

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu grup terapeutycznych, m.in. kardiologii, psychiatrii, pulmonologii i ginekologii, dla którego priorytetem są badania nad innowacyjnymi terapiami na choroby cywilizacyjne. Intensywnie rozwija działy badawczo-naukowe, w których opracowano ponad 50 patentów na własne formuły leków.

Otwartość i Innowacyjność, Wzajemny Szacunek, Jakość, Doskonałość Operacyjna oraz Elastyczność i Szybkość Działania to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Jesteśmy również firmą wyróżnioną godłem Solidnego Pracodawcy branży farmaceutycznej.

W związku z rozwojem biznesu oraz konsolidacją procesów w ramach grupy obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant Medyczny

Teren pracy: Olsztyn i okolice

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Promowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów;
  • Budowanie relacji z Klientami firmy;
  • Realizowanie założonych celów i zadań;
  • Organizowanie targów, konferencji, sympozjów;
  • Generowanie oraz analiza raportów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w strukturach sprzedaży;
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy w branży farmaceutycznej;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office;
  • Wysokiej orientacji na realizację celów;
  • Umiejętności planowania i analitycznego myślenia;
  • Wykształcenia wyższego min. licencjat (preferowane o profilu medycznym farmaceutycznym bądź pokrewnym);
  • Łatwości w przyswajaniu wiedzy oraz adaptowaniu do nowych warunków;
  • Zaangażowania i entuzjazmu;
  • Kreatywności oraz umiejętności podejmowania decyzji;
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo;
  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań dającą szansę w rozwoju innowacyjnego biznesu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • Atrakcyjny system motywacyjny;
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole;
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółki z Grupy Adamed (Adamed Sp. z o.o., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 95-200 Pabianice, Zakład Farmaceutyczny Adamed PHARMA S. A., ul. Szkolna 33, 95-054 Ksawerów) dla celów obecnej i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.(t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm. ) są spółki z Grupy Adamed (Adamed Sp. z o.o., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 95-200 Pabianice, Zakład Farmaceutyczny Adamed PHARMA S. A., ul. Szkolna 33, 95-054 Ksawerów), które przetwarzają dane osobowe zawarte w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.

Prezentacja firmy

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia