Opis stanowiska pracy

Aurovitas Pharma Polska sp. z o.o. to firma z branży farmaceutycznej skupiająca się na lekach generycznych RX oraz OTC obejmujących 22 obszary terapeutyczne m.in. z zakresu urologii, neurologii, psychiatrii, kardiologii i alergologii.

Aurovitas Pharma Polska powstała jako trzecia firma Aurovitas w Europie i w raz z siostrzanymi spółkami z Hiszpanii oraz Portugalii wchodzi w skład Grupy Aurobindo Pharma obecnej w 150 krajach.

Obecnie w Polsce zatrudniamy prawie 300 pracowników.

Aktualnie, w związku z wolnym wakatem, poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Konsultant Medyczny – UROLOGIA

Teren pracy: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Kłodzko, Nysa

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny / (a) za skuteczną promocję wybranych leków, budowanie trwałych relacji z lekarzami urologami, współpracę z farmaceutami na podległym terenie, bieżącą analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie.

Jeżeli:

  • Chcesz osiągać sukcesy, pracując w zgranym i zaangażowanym zespole,
  • Szukasz ciekawej i ambitnej pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dążysz do rozwoju zawodowego lub awansu w organizacji, która oferuje jasno określone ścieżki kariery, liczne szkolenia oraz wewnętrzny program coachingu wspierający Twoje ambicje,
  • Oczekujesz wynagrodzenia adekwatnego do wkładu pracy i doświadczenia, oraz premii i nagród za dodatkowe osiągnięcia,
  • Dodatkowe benefity takie jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport są dla Ciebie istotne,

To zgłoś się do nas!!!

Zapraszamy kandydatów/-tki z doświadczeniem jak i bez doświadczenia na podobnym stanowisku, którzy:

  • Ukończyli studia wyższe,
  • Mogą pochwalić się sukcesami w dotychczasowej pracy,
  • Posiadają ugruntowane relacje w środowisku lekarskim, oraz aptecznym (dotyczy kandydatów z doświadczeniem w branży farmaceutycznej)
  • Potrafią szybko i skutecznie budować relacje z innymi,
  • Konsekwentnie i z determinacją dążą do celów,
  • Entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem inspirują innych,
  • Potrafią ustalać priorytety i planować.
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Aurovitas Pharma Polska sp. z o.o. to firma z branży farmaceutycznej sku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia