Konsultant/Konsultantka - Telefoniczna Obsługa Klienta

OTTO Work Force

Warszawa/Mokotów, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży Call Center poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Nr ref. IP/KD/11/2016

Zadania:

• Obsługa telefonów wychodzących

• Aktywna sprzedaż produktów (tylko ciepłe bazy - wiesz do kogo dzwonisz!)

• Osiąganie założonych wskaźników efektywności

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Miły głos i dobra dykcja

• Pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja

• Otwartość i komunikatywność

• Chęć współpracy na dłuższy okres

 Oferujemy:

• Umowę zlecenie ze stawką 14 zł brutto/godz

• Wysoką premię za efektywność

• Terminową wypłatę wynagrodzenia

• Szkolenia wprowadzające i profesjonalne wsparcie zespołu

• Pracę w energicznym zespole profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.