Konsultant/Konsultantka - Telefoniczna Obsługa Klienta

OTTO Work Force

Warszawa/Mokotów, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży Call Center poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów
Nr ref. IP/MD/06/2016

Zadania:
• Obsługa telefonów wychodzących
• Aktywna sprzedaż produktów (tylko ciepłe bazy - wiesz do kogo dzwonisz!)
• Osiąganie założonych wskaźników efektywności
• Elastyczny czas pracy

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Wysoką premię za efektywność
• Terminową wypłatę wynagrodzenia
• Szkolenia wprowadzające i profesjonalne wsparcie zespołu
• Pracę w energicznym zespole profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Miły głos i dobra dykcja
• Pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja
• Otwartość i komunikatywność
• Chęć współpracy na dłuższy okres

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.