Konsultant/konsultantka ds. rekrutacji, Lublin

Team Work Sp. z o.o.

20-023 LUBLIN, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków osoby na w/w stanowisko będzie należało:

* udział w procesie selekcji oraz rekrutacji kandydatów na stanowiska niższego szczebla,
* obsługa interesantów oraz bieżących spraw biura,
* dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
* przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami,
* dbanie o prawidłową realizację projektów,

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz wiedzy w branży HR. Stabilne zatrudnienie, pracę w miłej atmosferze, z młodym, energicznym zespołem

Wymagania

* mile widziany statusu ucznia lub studenta w trybie zaocznym
*dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 (warunek konieczny)
*wysokiej kultury osobistej
*dobrej organizacji czasu własnego
*umiejętności pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia Team Work, numer certyfikatu 10134. <br/> <br/>Jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja