Konsultant Klienta Biznesowego Orange Polska

Call&More Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Orange Polska razem z CALL & MORE SP. Z O.O. poszukuje energicznych, przebojowych osób do rozpoczęcia przygody w C&M!

MAMY DLA CIEBIE ŚWIETNE ROZWIĄZANIE:
Telefoniczny doradca klienta biznesowego Orange

Opis stanowiska pracy:
 Aktywny kontakt z klientami dla Orange Polska;
 Współpraca z grupą stałych klientów, zapewniająca im najwyższą jakość usług i satysfakcję;
 Dbałość o wizerunek firmy oraz utrzymanie relacji z klientami;

Oferujemy:
 gwarantowaną podstawę (1750 zł);
 PREMIĘ - razem nawet 2700!!!;
 stałą pracę dla znanej, światowej marki;
 szybkie wdrożenie do pracy;
 świetną atmosferę, młody zespół;
 dobrą lokalizację (Kielce, ul. Zagórska)

Wymagania

Jedyne czego wymagamy, to chęci do pracy i zaangażowanie. Wszystkiego Cie nauczymy i będziemy wspierać.

Prezentacja firmy

Call&More Sp. z o.o. jest nowo powstałą spółką świadczącą usługi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta