Konsultant klienta biznesowego - język Niemiecki lub Rumuński

CEFERTY Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Portal internetowy pl.mfirma.eu zajmujący się tworzeniem stron www i marketingiem w wyszukiwarce Google poszukuje studentki / studenta do pracy w dziale obsługi klienta.

Warunki zatrudnienia:

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie,
  • wymiar etatu: pół etatu,
  • praca w biurze,
  • firma finansuje zakup śniadania dla pracownika,
  • karta multisport,
  • wynagrodzenie netto (na rękę): 1000 zł miesięcznie,
  • miejsce pracy: Legnicka Business House, ul. Legnicka 56, Wrocław
  • komunikatywna znajomość języka Niemieckiego lub Rumuńskiego

Wymagania

  • status studenta,
  • mile widziany wiek do 23 lat,
  • możliwość pracy w biurze w godzinach 8 - 16 lub 9 - 17,
  • komunikatywność, rzetelność,
  • umiejętność mailowej i telefonicznej obsługi klienta biznesowego (to NIE jest telemarketing),

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się marketingiem w internecie dla firm. Tworzymy st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 001PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta