Konsultant/-ka infolinii informacyjnej z językiem angielskim B1

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży usług elektronicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 33858
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  •  telefoniczna obsługa klienta - połączenia przychodzące (także w języku angielskim)
  • działania informacyjne mające na celu rozwianie wątpliwości Klientów
  • przyjmowanie zamówień i rejestrowanie w systemie
  • rozpatrywanie prostych reklamacji (jest osobny zespół ds reklamacji)
  • wprowadzanie danych do systemu
  • profesjonalna obsługa klienta

Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta
  • doświadczenie w rozpatrywaniu reklamacji
  • znajomość pakietu MS Office
  • min. średnie wykształcenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  •  pełny wymiar czasu pracy
  •  intensywne, płatne szkolenie przez miesiąc (godz. 8-16)
  • praca w systemie zmianowym po okresie próbnym (około 3 zmian - - nocnych na przestrzeni miesiąca)
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych
  •  przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)