Konsultant/ka ds. rekrutacji i selekcji

Timing Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

W miejscu pracy będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie i realizację procesów rekrutacyjnych na stanowiska wykonawcze i specjalistyczne za granicę. Poprzez bezpośredni i telefoniczny kontakt z kandydatami będziesz odpowiedzialny za weryfikacje ich kwalifikacji. Praca polega również na obsłudze systemów bazodanowych oraz prowadzeniu i odpowiedniej archiwizacji dokumentów. Dużą zaletą tego stanowiska jest jego samodzielność w oparciu o dobrą organizację i planowanie swojej pracy.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie, w zespole wykwalifikowanych rekruterów
• Umowę o prace
• Mila atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia zawodowe
• Zdobycie cennego doświadczenia w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów na rynku

Wymagania

• Poszukujemy osoby posiadającej minimum roczne doświadczenie zawodowe w rekrutacji i selekcji pracowników
• Ważne jest dla nas doświadczenie zdobyte przez Ciebie również za granicą, w branży rolniczej lub/i produkcyjnej lub/i logistycznej
• Cenimy Twoją znajomość zasad rekrutacji i selekcji oraz rekrutacji międzynarodowej
• Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego
• Dodatkowym plusem będzie Twoja samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętności organizacyjne

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja