konsultant/-ka ds. realizacji projektów rekrutacyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce. Wspieramy firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Nasza praca to codzienne kontakty z ludźmi. Każdego dnia odbywamy dziesiątki rozmów telefonicznych oraz spotkań z naszymi Klientami i Kandydatami szukającymi zatrudnienia, mając realny wpływ na ich sukces na rynku pracy. Nasi konsultanci każdego dnia zdobywają unikalną, ekspercką wiedzę z obszarów sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych.

Jako lider na rynku usług HR nieustanie się rozwijamy! Do naszych biur Randstad Staffing stale poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w sprzedaży i rekrutacji pracowników i posiadających doświadczenie jako:

Nr ref.: 25240
Praca stała
Lokalizacja: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę projektów rekrutacji pracy tymczasowej i opiekę nad kluczowymi klientami oddziału. Będzie odpowiedzialna za budowanie bazy danych kandydatów, rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych, zatrudnianie pracowników i dbanie o satysfakcję klientów z realizowanych dla nich usług.

Oczekiwania:
  • Doskonale czujesz się w koordynacji rekrutacji masowych?
  • Używasz swojej kreatywności i inicjatywy w poszukiwaniu pracowników na lokalnym rynku?
  • Teczki personalne nie stanowią dla Ciebie tajemnic, a regulacje Prawa Pracy i Ustawy o Zatrudnianiu Pracowników Tymczasowych nie są Ci obce?
  • Umiesz organizować swój czas pracy i sprawnie zarządzasz kalendarzem?
  • Wiesz, że kluczem do zbudowania relacji z klientem, jest zbadanie jego potrzeb i orientacja na ich realizację?
  • Potrafisz kształtować wizerunek eksperta ds. rekrutacji?
  • Doskonale się czujesz w dynamicznym środowisku pracy, a praca pod presją czasu motywuje Cię do działania?
  • Chcesz pracować z inspirującymi ludźmi i uczyć się od najlepszych w branży HR?

Dołącz do nas!

Oferta:
  • Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku – gwarantujemy rozpoznawalność marki i wysoce profesjonalne standardy międzynarodowej korporacji.
  • Możesz się u nas realizować w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach. Mamy przygotowane ścieżki karier oraz assessmenty badające kompetencje.
  • Masz wpływ na kształtowanie się firmy oraz kierunki działań. Na co dzień spotkasz się z wyzwaniami w biznesie, dlatego też wspieramy Cię poprzez stałe szkolenia oraz nasze know-how.