Konsultant/ka ds. Pracy Tymczasowej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr ref.: KPT/11/12

Opis stanowiska

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi kadrowo - administracyjnej dlapracowników tymczasowych
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-administracyjnej
  • Realizacja rekrutacji na stanowiska niższego szczebla
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i kandydatami

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz kodeksu pracy
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta

  • Pełna wyzwań praca na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Rozbudowany system szkoleń i warsztatów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty system benefitów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja