Konsultant/ka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

S.B.E. Polska Sp. z o.o.

Piaseczno, Warszawa, mazowieckie

S.B.E. Polska Sp. z o.o. S.B.E. Polska Sp. z o.o. S.B.E. Polska Sp. z o.o.
Firma S.B.E. Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy należąca do francuskiej grupy będącej liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego wiodących producentów na rynku europejskim poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa

Opis stanowiska:

Wsparcie Klientów w zakresie oferowanych przez Spółkę usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ,
  • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy na komputerze,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,
  • Szkolenia z zakresu obsługi Klientów
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Świadczenia pozapłacowe: karta Multisport, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne.