konsultant/ -ka ds obsługi Klienta - atrakcyjny pracodawca (Włochy)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, lidera z branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko: konsultant/-ka biura obsługi klienta

Nr ref.: 32331
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

• udzielanie informacji na zapytania o produkty firmy

• rozpatrywaniem reklamacji dotyczących towarów, obsługi sklepu

• analiza oraz weryfikacja złożonych reklamacji,

• przygotowywanie odpowiedzi na pisma reklamacyjne,

• telefoniczne rozmowy z Klientami, którzy chcą zgłosić lub sprawdzić status reklamacji,

• umawianie wizyt rzeczoznawców lub ekip serwisowych/montażowych w domach Klientów

Oczekiwania:
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Komunikatywność i otwartość na ludzi
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Motywacja i chęć do pracy, zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka 15,00-20,00)
  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę na, 3 etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu
  • Elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich możliwości
  • Praca w lokalizacji Warszawa Okęcie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia u jednego z najbardziej cenionych pracodawców

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)