Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych partnerów, firmy oferującej rozwiązania IT dla sektora ochrony zdrowia, poszukujemy osoby na staż jako Konsultant IT - HelpDesk IT.

Gwarantujemy Ci przekucie wiedzy teoretycznej w praktyczne doświadczenie. Dołącz do ambitnego zespołu zaangażowanego w rozwiązywanie problemów jednostek ochrony zdrowia przy pomocy systemów informatycznych.

Jeśli:
- jesteś absolwentem kierunku technicznego (Informatyki, Ekonometrii lub kierunków pokrewnych),
- szybko się uczysz i chłoniesz wiedzę z obszarów związanych z informatyką,
- lubisz rozmawiać przez telefon i pomagać innym,
- a dodatkowo posiadasz miły tembr głosu oraz uśmiech na twarzy :)
to zapraszamy do Naszego zespołu!

…tym bardziej jeśli masz podstawową znajomość języka SQL oraz architektury relacyjnych baz danych ORACLE. Docenimy również Twoje podejście do analitycznego i elastycznego rozwiązywania problemów.

Czekają na Ciebie ambitne projekty, które rozwiną Twoje kompetencje. Z nami nauczysz się:
- rejestrować, analizować i rozwiązywać problemy Klientów,
- udzielać wsparcia funkcjonalnego Klientom pracując na pierwszej linii wsparcia (odpowiadać na zapytania użytkowników systemu dotyczące sposobów jego obsługi),
- aktywnie pośredniczyć w wymianie informacji z zespołem tworzącym II linię.

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy Ci:
- płatny staż (dofinansowany z PUP),
- możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia,
- współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie,
- szkolenia merytoryczne,
- dla najlepszych możliwość zatrudnienia po stażu.

Prosimy uwzględnić w dokumentach rekrutacyjnych klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej zostało powołane, aby służyć stud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta