Konsultant IT - Analityk

ITTI Sp. z o. o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

ITTI Sp. z o.o. jest polską, prywatną firmą świadczącą usługi doradcze i wdrożeniowe w zakresie IT, telekomunikacji oraz aspektów biznesowych i prawnych tych dziedzin. Wśród naszych klientów są największe firmy i instytucje publiczne w Polsce. Realizujemy także multidyscyplinarne projekty badawczo rozwojowe w międzynarodowych konsorcjach.

Poszukujemy osób do zespołu, który realizuje innowacyjne projekty IT: doradcze, badawcze i wdrożeniowe.

Oczekiwania:

  • ukończone studia (preferowane kierunki studiów: informatyka, matematyka, fizyka)
  • znajomość zagadnień architektury systemów informatycznych
  • znajomość zagadnień z obszaru inżynierii oprogramowania
  • znajomość pakietu Office
  • samodzielność, analityczne myślenie, dociekliwość
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury systemów (projektowania systemów informatycznych)
  • podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • mile widziane będzie zawodowe doświadczenie na stanowisku analityka w obszarze zbierania wymagań

Zakres zadań na tym stanowisku:

  • udział w projektach doradczych, (np. opracowywanie dokumentów strategicznych, studiów wykonalności) dla klientów biznesowych i administracji publicznej;
  • wsparcie klienta w realizacji projektów, np. analiza wymagań, projekty techniczne, projektowanie architektury korporacyjnej;

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy;
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
  • możliwość udziału w projektach polskich i zagranicznych o charakterze biznesowym, wdrożeniowym oraz badawczym;
  • miła atmosfera pracy;
  • profesjonalne szkolenia;
  • możliwość zatrudnienia na pełen etat lub część etatu.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest wykonywanie niezależnego od producentów doradztwa w zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy