Konsultant Infolonii

Pendragon

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pendragon Sp. z o.o. jest firmą wspierającą przedsiębiorców w procesie rozpowszechniania produktów i usług. Nasz model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełną integracje wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi Klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach multikanałowej platformy obsługi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant Infolinii

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zamówień telefonicznych

Wymagania:

  • Wypracowanie min. 80h/mc
  • Gotowość do podjęcia pracy w dni powszednie i weekend
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra dykcja i płynna wymowa
  • Znajomość obsługi komputera

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!!

W zamian oferujemy:

  • Lokalizacja blisko metra Dw. Gdański
  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową (13 zł/h brutto) +atrakcyjny pakiet premii
  • Wynagrodzenie wypłacane do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość ustalenia grafiku pracy – projekt realizowany 7 dni w tygodniu, w godz. 9:30-24:00
  • Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość połączenia pracy z nauką
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multisport, zniżki na stołówce

Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul. Stawki 2A (w pobliżu Metra Dw. Gdański)

Prezentacja firmy

Firma z branży telekomunikacyjnej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie