Opis stanowiska pracy

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Konsultant infolinii

Zadania:

  • Telefoniczny kontakt z klientami (połączenia przychodzące)

Oferujemy:

  • Pracę w stałych godzinach 9:30 – 23:00/24:00 od poniedziałku do niedzieli
  • Stałą stawkę godzinową
  • Premie
  • Szkolenia

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do niedzieli (elastyczny grafik)
  • Znajomości obsługi komputera
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Gotowości do uczestnictwa w szkoleniach
  • Punktualności oraz systematyczności

Aplikacje w formie CV prosimy kierować poprzez formularz dostępny na stronie.

W treści życiorysu prosimy dodać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Agencji Pracy Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Prezentacja firmy

Informacje o firmie<br/><br/><br/>Ludzie są najcenniejszym z kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing