Konsultant Infolinii ze znajomością języka obcego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa Mokotów, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą wykorzystać swoje umiejętności językowe w ciekawej branży, są otwarte na nowe doświadczenia oraz poszukują stabilnej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji działającej na rynku assistance, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: KI/As

Zakres obowiązków:

- Obsługa Klientów firmy oraz organizacja pomocy assistance w Polsce i za granicą

- Współpraca z zagranicznymi filiami Klienta

Oczekujemy:

- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

- Znajomość jednego z języków będzie dodatkowym atutem: niemiecki, francuski, hiszpański lub włoski

- Wykształcenie min. Średnie

- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

- Znajomość pakietu MS Office

- Gotowość i chęć do podjęcia pracy zmianowej

- Zdolności komunikacyjne, kultura osobista

Oferujemy:

- Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji działającej na rynku assistance

- Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie podstawowe + premie

- Kartę sportową, pakiet medyczny oraz dofinansowanie do nauki języków obcych

- Miłą atmosferę pracy