Konsultant Infolinii z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

31-156 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.Obecnie, pilnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Konsultanta Obsługi Klienta (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Miejsce Pracy: Kraków

Obowiązki:

-Telefoniczna obsługa klienta (połączenia
przychodzące/wychodzące),
-Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń od klientów
indywidualnych
-Udzielanie odpowiedzi na ogólne zapytania klientów

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę),
- Pracę na zmiany do wyboru między 7 a 22
- Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
uzależniony od wyników i zaangażowania,
- Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole w
centrum miasta (przy Dworcu Głównym)
- możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywność,
- wykształcenie minimum średnie,
- wysoka kultura osobista,
- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) wraz
z umiejętnością szybkiego
- pisania na klawiaturze,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym
stanowisku,
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta