Konsultant infolinii przychodzącej

Zeitmann.

30-633 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby, na stanowisko:

Obowiązki

  • przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów
  • kontakt mailowy z Klientami firmy
  • udzielanie informacji na temat usług
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w Call Center (minimum 6 miesięcy)
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • kreatywność i pomysłowość
  • ukierunkowanie na realizację postawionych celów
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • stabilną pracę w zgranym zespole
  • pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 1800 zł netto)
  • firmowy pakiet medyczny

Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/><br/>Jesteśmy liderem wśród agencji rekrutujący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing