Konsultant Infolinii Przychodzącej Orange- umowa o pracę

WORK SERVICE S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Toruń

Zadania na stanowisku:
Za co będziesz odpowiadać?
• udzielanie informacji na temat oferowanych usług, produktów, rozliczeń i windykacji
• przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
• nawiązywanie relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami
• dbanie o dobry wizerunek firmy
• sprzedaż usług
• przyjmowanie zgłoszeń i zleceń

Od Kandydatów oczekujemy:
Kogo szukamy?
• osoby otwartej i komunikatywnej
• osoby chętnej do udzielania pomocy Klientom Orange w obsłudze telefonów i urządzeń
• osoby, która w zakresie podstawowym potrafi obsługiwać komputer
• osoby dyspozycyjnej (również popołudniami, w weekendy i święta)

Oferujemy:
Co oferujemy?
• stabilne zatrudnienie- umowa o pracę na okres 18 miesięcy i dłużej
• wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) + atrakcyjne premie , możliwość podwyżek
• pakiet ubezpieczeń oraz karty MultiSport
• pełny pakiet szkoleń
• profesjonalne przygotowanie do nowej pracy –szkolenie i wsparcie opiekuna, który pomoże w pierwszych dniach pracy
• możliwość rozwoju oraz możliwość awansu w renomowanej firmie
• pracę w dynamicznym, zgranym i wspierającym się zespole
• dostęp do najnowocześniejszych technologii

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.