Konsultant infolinii przychodzącej - BEZ DOŚWIADCZENIA! SUPER PROWIZJE!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania i obowiązki:

  • posprzedażowa obsługa klienta na infolinii przychodzącej
  • udzielanie informacji oraz wsparcie pracowników w punktach
  • rzetelne wykonywanie zadań administracyjnych
  • weryfikacja i archiwizacja dokumentów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji

Na co możesz liczyć:

  • umowa o pracę bezpośrednio u klienta
  • atrakcyjny system premiowy - sam decydujesz ile dodatkowo zarobisz!
  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczny grafik
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • praca w atmosferze zachęcającej do działania
  • atrakcyjny system benefitów (dodatki na święta, dofinansowanie do wakacji, karta MultiSport, dostęp do platformy e-learningowej, dofinansowanie do nauki)
  • stałe wsparcie trenera
  • jasno określone warunki pracy

Jeżeli jesteś dyspozycyjny zarówno w ciągu tygodnia, jak i w weekendy, a kontakt z klientem nie jest Ci straszny - aplikuj!

Jeśli nie masz doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta - zapewniamy profesjonalny system wdrożenia i opiekę merytoryczną.

Numer referencyjny: KO/11/2018/WA2/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.