Konsultant Infolinii Dealer Support

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 007882
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • odbieranie połączeń od pracowników salonów Orange,
  • merytoryczne i techniczne wsparcie sprzedawców,
  • zapewnienie właściwej współpracy z innymi komórkami w zakresie realizowanych zadań,
  • profesjonalna obsługa powierzonych zadań.

Oczekiwania:

  • znajomość podstawowych przeglądarek internetowych i pakietu MS Office, płynna obsługa klawiatury,
  • komunikatywność,
  • miły głos i dobra dykcja,
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie.

Oferta:

  • wynagrodzenie podstawowe 13,5 zł brutto/h + premie + dodatki w ramach certyfikacji,
  • elastyczne warunki zatrudnienia - umowę zlecenie na okres próbny, a jeśli zechcesz zostać z nami na dłużej, umowę o pracę,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia w Firmie, która gwarantuje Ci liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • szansę na pracę w młodym i energicznym zespole,
  • praca od poniedziałku do piątku + 3 dni weekendowe (oferujemy możliwość dopasowania grafiku do zajęć na uczelni).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.