KONSULTANT INFOLINII – BRANŻA E-COMMERCE

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Łódź ( ul. Żeligowskiego 3/5), łódzkie

Opis stanowiska pracy

JAK SIĘ U NAS PRACUJE?

  • Cenisz komfort? U nas pracujesz w nowoczesnych i klimatyzowanych biurach w lokalizacjach z dobrym dojazdem.
  • Co robisz? Odbierasz telefony i maile od osób, które poszukują informacji na temat usług i produktów naszego klienta.
  • Za każdą przepracowaną godzinę otrzymujesz wynagrodzenie.
  • Co poniedziałek czeka na Ciebie słodka niespodzianka.
  • Możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń medycznych, karnetów Multisport oraz konkursów i programów motywacyjnych z fajnymi nagrodami.
  • Sprawdź sam: Facebook VCC

Obecnie we współpracy z wiodącym na rynku sklepem internetowym poszukujemy osób na stanowisko:

(infolinia – połączenia przychodzące)

stawka 11,13 zł netto/h!!!

Miejsce pracy: Łódź, ul. Żeligowskiego 3/5

NASZA OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stałe, solidne wynagrodzenie plus atrakcyjne systemy motywacyjne (w godzinach nocnych stawka znacząco wyższa)
  • Projekt całodobowy, praca zmianowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego
  • obsługa korespondencji mailowej
  • budowanie relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dyspozycyjność

Brzmi interesująco? Prześlij CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Voice Contact Center

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta