Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzanie procesu sprzedaży usług rekrutacyjnych i ich realizacji;
  • Dbałość o najwyższe standardy i jakość realizowanych procesów rekrutacyjnych;
  • Zapewnienie najwyższej jakości współpracy z dotychczasowymi Klientami firmy, budowanie długofalowych relacji biznesowych;
  • Analiza rynku, otoczenia, aktywności konkurencji oraz przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klientów;
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług B2B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub konsultingu usług HR;
  • Bardzo dobra znajomość źródeł pozyskiwania kandydatów, w tym znajomość portali społecznościowych;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalne, komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z klientami;
  • Zaangażowania w realizowane zadania, wysokiej motywacji do osiągania postawionych celów;
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
  • Wyższego wykształcenia;
  • Znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Oferta:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń;
  • Twórczą atmosferę pracy z ludźmi, którzy uwielbiają to, co robią;
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy;
  • Dostęp do branżowego know-how;
  • Współpracę ze znanymi Klientami na rynku;
  • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja