Konsultant HelpDesk / Doradca IT

ETK Sp.j.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

RedCart, jedna z wiodących firm e-commerce poszukuje pracowników na stanowisko KONSULTANT HELPDESK / DORADCA IT. Praca stacjonarna w Wałbrzychu.

Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na w/w stanowisku należeć będzie zapewnienie wsparcia w ramach pierwszego kontaktu, w tym przede wszystkim pomoc w wyjaśnianiu funkcjonalności oprogramowania sklepowego RedCart.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z kompetencji oraz zaangażowania w realizację celów

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z wiodących firm e-commerce o stabilnej pozycji na rynku

• pracę przy innowacyjnych projektach dla znanych marek internetowych

• możliwość poznania najnowszych technologii wykorzystywanych w branży IT

• możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

• świetną atmosferę i wysoką kulturę pracy

• komfortowe warunki pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wymagania

• min. średnie wykształcenie

• biegła obsługa komputera

Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość PHP i HTML.

Prezentacja firmy

RedCart.pl to platforma sklepów internetowych oferująca komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce