KONSULTANT ERP MICROSOFT DYNAMICS AX LOGISTYKA / PRODUKCJA

Retcon Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika na tym stanowisku należeć będzie :

• Uczestnictwo w krajowych oraz międzynarodowych projektach wdrożeniowych systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2012 oraz Dynamics 365 Operations w obszarze logistyki lub produkcji w roli konsultanta biznesowego

• Szkolenie i udzielanie konsultacji dla klientów w obszarze logistyki lub produkcji

• Tworzenie nowych rozwiązań w w/w obszarach

• Tworzenie dokumentacji projektowej, instrukcji dla użytkowników

• Zdalna/telefoniczna współpraca z klientami.

Wymagania

Poszukujemy osób z wykształceniem logistycznym lub z dobrą znajomością procesów w obszarze produkcji (planowanie, harmonogramowanie, MES)

Od Kandydatów oczekujemy:

• Dobrej znajomości systemu ERP Microsoft Dynamics AX w obszarze logistyki lub produkcji

• Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku

• Komunikatywności w relacjach biznesowych i umiejętności dydaktycznych, niezbędnych w kontakcie z Klientami

• Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

• Rozwiniętych zdolności analitycznych

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Dynamiczną pracę, pełną kontaktu z ludźmi

• Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach

• Stabilną pracę w firmie współpracującej z klientami krajowymi i międzynarodowymi

• Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Specjalizacja pracy w określonym zakresie sprzyja dążeniu do perf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - ERP, Praca Logistyka