Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za :

- Realizację lub kierowanie wdrożeniami systemów ERP i dodatkowych modułów
- Analizę wymagań klientów, uwarunkowań systemowych w rezultacie propozycję optymalnego rozwiązania
- Prezentacje biznesowe w tym przygotowanie i prezentacje prototypowych rozwiązań systemu.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczną formę zatrudnienia
- Elastyczny czas pracy
- Pracę w zespole doświadczonych konsultantów

Wymagania

- Doświadczenie wdrożeń systemów ERP: kierowanie takimi projektami lub ich merytoryczna realizacja
- Znajomość modułów enova365 ich konfiguracja oraz budowa dodatków
- Dobra znajomość zagadnień: magazynowych, księgowych, finansowych lub kadrowo płacowych
- Doświadczenie w analizie zagadnień biznesowych klientów oraz doradzaniu optymalnych rozwiązań
- Wykształcenie w obszarach Informatyki lub Rachunkowości
- Praktyka w programowaniu C# oraz znajomość MS SQL
- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:
- Umiejętności handlowe i prezentacyjne
- Doświadczenie wdrożeń EDI pomiędzy różnymi systemami ERP
- Doświadczenie programistyczne w pracy z Web Service
- Umiejętność optymalizacji dodatków enova365, a szczególnie generowanych zapytań SQL
- Implementacje Obiegu Dokumentów w środowisku enova365
- Umiejętność szybkiego uczenia się

Prezentacja firmy

Scapaflow Consulting jest dynamicznie rozwijającą się firmą konsultingow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP