Konsultant działu wsparcia klienta

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz już dosyć nudnej, monotonnej i mało satysfakcjonującej prac,

jeżeli chcesz zarabiać przyzwoite pieniądze i dzięki nim spełniać swoje marzenia,

jeżeli wspólnie z nami chciałbyś realizować ciekawe i inspirujące projekty,

Dołącz do naszego zespołu i zostań:

Konsultantem działu wsparcia klienta.

stawka - 10,27 zł netto/h

Poszukujemy osób w każdym wieku, które są komunikatywne, lubią rozmawiać z ludźmi, znają tajniki obsługi komputera.

My zagwarantujemy Tobie:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę polegającą na realizacji badań metodą CATI
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (10,27 zł netto/h) oraz realne systemy motywacyjne
  • pracę w godzinach 9.00-20.00. Grafik jest elastyczny, sam wybierasz ile godzin chcesz pracować
  • atrakcyjny pakiet socjalny: karty MultiSport, dostęp do prywatnej opieki medycznej, konkursy, niespodzianki, słodkie poniedziałki
  • realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • pracę w nowoczesnym centrum operacyjnym

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Voice Contact Center Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Prezentacja firmy

Voice Contact Center

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing