KONSULTANT DZIAŁU INTERNETOWEGO

City Sport Sp. z o.o.

Stara Wieś pod Warszawą, mazowieckie

Jesteśmy licencjonowanym przedstawicielem renomowanych marek: Adidas, Nike, Puma, Reebok w całej Polsce. Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną i internetową.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Stara Wieś pod Warszawą

Zadania:

  • pomoc przy realizacji zamówień internetowych

Wymagania:

  • odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły
  • sumienność i zaangażowanie
  • znajomość podstawowej obsługi komputera
  • mile widziane zainteresowanie modą uliczną i sportową
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w interesującej branży
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia
  • pracę na miejscu w siedzibie firmy
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjny system premii za wykonaną pracę
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.